niedziela, 3 lutego 2013

Dziękujemy za uratowanie życia !!!!!!!!!!!!

Wczorajszego dnia wspaniali ludzie okazali nam pomoc, chcemy im podziękować:

Pragniemy z całego serca podziękować: pracownikom Komisariatu Policji w Jabłonce za wspaniałe zorganizowanie akcji, która w konsekwencji uratowała życie naszego podopiecznego oraz za bezkompromisowe podejście do ratowania życia ludzkiego.

Dziękujemy Grupie Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego za Wasz profesjonalizm i serce do tego co robicie oraz za to, że ocaliliście życie naszego mieszkańca …

Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu Wydziałowi Prewencji, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Murowanicy, Ochotniczej Straży Pożarnej  z Lipnicy Wielkiej i Ochotniczej Straży Pożarnej z Przywarówki za okazaną pomoc, zaangażowanie i udział w akcji ratunkowej, to co dla nas zrobiliście jest nieocenione.


Trudno nam wypowiedzieć jak jesteśmy wdzięczność, dlatego dedykujemy Wam te SŁOWA: ” Niech ci błogosławi Pan i niechaj cię strzeże; Niech rozjaśni Pan oblicze swoje nad tobą i niech ci miłościw będzie; Niechaj obróci Pan twarz swoją ku tobie i niech ci da pokój”.

Czwarta Księga Mojżeszowa 6,24-26

3 komentarze:

Margo pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Margo pisze...

Uczetniczysz Bogusiu w pięknym dziele. Wiele z nas blogerek tworzy manualnie i jet to piękne, ja też do nich należę. Ale twoje dzieło jest o wiele bardziej potrzebne naszemu społeczeństwu, i o wiele większe. Gratuluję pomysłu stworzenia tego bloga i z przyjemnością zapraszam do siebie po odbiór wyróżnień:
Liebster Blog i Versatile Blogger Award
Życząc wielu sukcesów pozdrawiam serdecznie :)))

Bogusia Górnicka - TC Winiarczykówka administrator strony pisze...

Margo dziękuję za piękne słowa, to dla mnie wsparcie i zachęta. Dziękujemy też za przyznane wyróżnienie :) to dla nas miłe. Pozdrawiamy gorąco z Winiarczykówki
Bogusia