poniedziałek, 22 września 2014

... na Festiwalu Życia

Na początku września mieliśmy możliwość uczestniczyć w Festiwalu Życia w Katowicach, gdzie organizatorzy umożliwili nam wystawienie stoiska z wyrobami naszej Pracowni. Ten wyjazd to podwójna przyjemność, bo oprócz przeżyć duchowych mogliśmy zaprezentować naszą pracę. Dom w Winiarczykówce to wyjątkowa placówka tego typu (dla osób bezdomnych) i cieszymy się, że mogliśmy o tym zaświadczyć na Festiwalu Życia. Wiele osób poznało i wsparło nasze działania kupując rękodzieło z Pracowni Bezdomnych Rękodzielników. 
Środki ze sprzedaży rękodzieła to efekt pracy wielu osób. Mieszkańcy naszego Domu z radością zdecydowali się je przeznaczyć na remont świetlicy i dofinansowanie Pracowni oraz zakup potrzebnych materiałów do dalszej pracy. Z dumą stawiamy naszych mieszkańców za wzór do naśladowania, ponieważ nasi podopieczni wykazują aktywność i wykorzystują swoje talenty w konstruktywny sposób. Pokazując swoją postawą, że bezdomny może być aktywny i twórczy, potrzebuje czasem tylko "wędki" a nie ryby.
 Poniżej prezentujemy kilka zdjęć. 


................................................................................................................  • Działamy dzięki darczyńcom, zachęcamy bądź jednym z nich. Jeśli podoba Ci się to co robimy możesz nas wesprzeć.
  •   Przekaż darowiznę na nr konta:
  • PEKAO SA Nowy Targ 93 1240 1574 1111 0010 5339 9004
    • można także skorzystać ze sprawdzonego przez naszych darczyńców kanały DOTPAY

    Darczyńcom z całego serca dziękujemy

    Brak komentarzy: