wtorek, 23 grudnia 2014

CHARYTATYWNY KIERMASZ ONLINE

W tym roku już po raz drugi wystartował  grudniowy kiermasz online "PODARUJ DOBRO DALEJ - RĘKODZIEŁO Z SERCEM". Podopieczni Teen Challenge Winiarczykówka biorący udział w Pracowni Bezdomnych Rękodzielników przygotowali różne ozdoby: zawieszki z ludowymi wzorami, zakładki do książek, magnesy z sentencjami chrześcijańskimi, wyroby z masy solnej i papierowej wikliny. 
Warto weprzeć inicjatywę tego typu, ponieważ jest to działanie typu "wędka zamiast ryby". Nasi podopieczni wykazali inicjatywę, którą warto dostrzec. Poza tym w tym tylko roku daliśmy dowód na to jak umiejętnie wykorzystuje,y darowizny z naszego rękodzieła. Z otrzymanych w ten sposób pieniędzy właśnie wymalowaliśmy świetlicę, zakupiliśmy także dwie duże, używane ale w świetnym stanie chłodziarki, kupiliśmy sporo materiałów na zajęcia integracyjne, pralkę i kilka innych drobnych rzeczy do Domu, doposażyliśmy Pracownię  a na dwóch kiermaszach zbieraliśmy również finanse na potrzebną nam oczyszczalnię ścieków.
Sami widzicie, że warto nam pomagać, bo podarowane nam pieniądze wykonują dobrą pracę. Zatem zapraszamy na kiermasz online.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Działamy dzięki darczyńcom, zachęcamy bądź jednym z nich. Jeśli podoba Ci się to co robimy możesz nas wesprzeć.
  •   Przekaż darowiznę na nr konta:
  • PEKAO SA Nowy Targ 93 1240 1574 1111 0010 5339 9004
    • można także skorzystać ze sprawdzonego przez naszych darczyńców kanały DOTPAY

    Darczyńcom z całego serca dziękujemy

    Brak komentarzy: