niedziela, 9 lutego 2014

ludzi dobrej woli jest więcej

Obiecaliśmy podzielić z Wami wynikami przedświątecznych kiermaszów w realu i tych na Facebooku. Zatem dotrzymujemy obietnicy, co jest dla nas oczywiście wielką przyjemnością. Bo to miłe opowiadać o tym co dobrego nas spotkało, ze strony tylu życzliwych ludzi. Spotkaliśmy się z ogromną sympatią, poparciem dla naszych działań. Wiele osób przekazało nam darowizny na konto wspierając nasz autorski projekt Pracownię Bezdomnych Rękodzielników. Prace wykonane przez naszych podopiecznych rozeszły się w przeróżnych kierunkach Polski. 

  • Łączna kwota to 1947zł.:z tego mogliśmy zrobić zakupy na święta, doposażyliśmy Pracownię w materiały potrzebne do dalszych prac i rozwoju projektu, pomogliśmy naszym podopiecznych w ich indywidualnych potrzebach oraz część kwoty została zużyta na bieżące wydatki naszego Domu w Winiarczykówce.  

  Bezdomni z Winiarczykówki nie wystawiają ręki bezczynnie czekając na pomoc i dziękujemy Panu Bogu za to błogosławieństwo, że tak wielu ludzi dobrej woli to doceniło. 

 


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Działamy dzięki darczyńcom. Bezdomni z Winiarczykówki mogą tworzyć te prace tylko dzięki ludziom dobrej woli.  Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nasze działania.
Przekaż 5zł, a jeśli możesz to więcej, to niewielka kwota a dla nas wiele znaczy

Poniżej bezpieczny sposób, sprawdzony przez naszych darczyńców. Wpisz kwotę i kliknij w okienko "dotpay".
Darczyńcom z całego serca dziękujemy :)

Brak komentarzy: