wtorek, 11 lutego 2014

Nasze rękodzieło w Indiach
Pracownia Bezdomnych Rękodzielników w Indiach????!!!!!!!!!! zaraz pojawiają się znaki zapytania i wykrzykniki zarazem. O co chodzi ... To nie żarty, nasze rękodzieło 10.02.2014r. poleciało do Indii wraz z  Misją Gospodarczą naszego kraju!!!! HUrra chciałoby się napisać. Nie mogliśmy się doczekać by podzielić się z Wami tą dobrą wiadomością. 
Pan Bóg postawił na naszej drodze Stowarzyszenie Moje Marzenia Spełniają Się MMS  i dwie prężnie działające kobiety siostry Ligas, którym zawdzięczamy, to iż nasze prace wraz z Prezesem Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw Panem Bogdanem Węgrzynkiem są już w Indiach. Indyjscy uczestnicy Misji Gospodarczej otrzymają je w prezencie. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalny projekt.
To dla nas duże wyróżnienie. Chciałoby się napisać "marzenia się spełniają", bo nasi podopieczni jeszcze do niedawna oprócz ulicy nic nie mieli, a tu nagle ktoś docenia ich pracę i proszę.... Uwierzcie mi, to niesamowite przeżycie, dla osoby która wychodzi z bezdomności. Z radością patrzyłam ja rękodzielnicy, byli przejęci całą tą sytuacją. Dało to im takiego przysłowiowego kopa, że mnie chyba nigdy nie udało się tak panów zmotywować do aż takiego zaangażowania. Standardy pracy z dnia na dzień sami sobie podnoszą, chcą jeszcze lepiej robić to co do tej pory i tak przygotowywali z dużą starannością. Pod uwagę trzeba wziąć fakt, że w naszej Pracowni bezdomni odkrywają swoje talenty, robią coś czego do tej pory u siebie nie widzieli. To jest piękne i wspaniałe, obserwować jak człowiek zwleka z siebie, to "odzienie" bezdomnego, i wtedy widzisz kim tak na prawdę jest.
My wierzymy w to, że Pan Bóg współdziała z nami, ku dobremu, bo Mu wierzymy, bo Mu ufamy, a On widzi w człowieku coś więcej niż tylko jego bezdomność.    
 To dla nas ogromne wyróżnienie, dziękujemy jeszcze raz  Stowarzyszeniu Moje Marzenia Spełniają Się MMS oraz Panu Prezesowi Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw.
Dziękujemy :)

Bogusia Górnicka


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Działamy dzięki darczyńcom. Bezdomni z Winiarczykówki mogą tworzyć te prace tylko dzięki ludziom dobrej woli.  Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nasze działania.
Przekaż 5zł, a jeśli możesz to więcej, to niewielka kwota a dla nas wiele znaczy

Poniżej bezpieczny sposób, sprawdzony przez naszych darczyńców. Wpisz kwotę i kliknij w okienko "dotpay".
Darczyńcom z całego serca dziękujemy :)

Brak komentarzy: