wtorek, 18 marca 2014

Prezenty

                                         

Dziś chcieliśmy oficjalnie na naszym blogu podziękować darczyńcom, którzy podarowali nam swoje rękodzieło, lub materiały z własnej pracowni. Robiliśmy to już na Facebooku, ale postanowiliśmy jeszcze zostawić ślad tych zdarzeń na blogu. To dla nas cenne dary, bo świadczą o sercu i życzliwości ludzi dobrej woli. Rękodzieło podarowane nam możemy sprzedawać na  kiermaszach, w których bierzemy udział. I z powodzeniem już to robiliśmy, ponieważ przed Świętami Bożego Narodzenia dostaliśmy paczuszkę od Herbaty z Cynamonem. Znacznie wcześniej przysłała nam paczkę, jakaś wspaniała kobieta (to ten kartonik na zdjęciu) niestety dane na paczce były nieczytelne i nie mogliśmy jej podziękować. Na początku tego roku Iwona z Czechowic - Dziedzic przysłała na cudne zakładki. Bardzo Wam dziękujemy!!!
Kochani jeśli zobaczycie nas gdzieś na kiermaszu, szukajcie tych cudowności.

.....................................................................................................................................................
Działamy dzięki darczyńcom. Bezdomni z Winiarczykówki mogą tworzyć te prace tylko dzięki ludziom dobrej woli.  Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nasze działania.
Przekaż 5zł, a jeśli możesz to więcej, to niewielka kwota a dla nas wiele znaczy

Poniżej bezpieczny sposób, sprawdzony przez naszych darczyńców. Wpisz kwotę i kliknij w okienko "dotpay".
Darczyńcom z całego serca dziękujemy :)


Brak komentarzy: